Polish version/Polska wersja

activeCollab 0.7.1 has been discontinued in October 2007. The historical information on these pages is provided for information only, and is no longer relevant!

Please, don't base your purchase and business decisions based on information discussed on this page!

avatar andrzejwroclaw Nov 6. 2010. 5:55 pm
Czy nad tym ktos pracuje? / Czy ktos w Polsce uzywa tego programu? Pozdrowienia Andrzej
avatar serwantez Nov 28. 2010. 2:00 pm
Ja używam, ale niestety w wersji Ang :/
avatar sivyns Dec 23. 2010. 10:45 am
Tak, w Polsce co niektórzy ułatwiają sobie nim życie ;-)

Przechodziłem przez to dobrych parę miesięcy temu (nie dla mnie). Da się zrobić ale niektóre elementy ciężko przetłumaczyć... Od krótkiej chwili sam mam ac i wersja ang mi nie przeszkadza - czy będzie trzeba znów tłumaczyć to się zobaczy od przyszłych userów...

Pozdrawiam
avatar Andrzej Wierzchoń Nov 19. 2011. 7:16 pm
absolutnie się zgadzam z sivyns ... nasz język często komplikuje i jest bardzo niejednoznaczny... wydaje mi się, że lepiej i szybciej nauczyć się lub innych wersji ENG niż bawić sie w mozolne i dość trudne tłumaczenie niemal ogólnie rozumianych komend i opcji... jako przykład może tu być choćby Ticket : Bilet? a może Zlecenie? hmmm czasami bardziej Proces, lub... now właśnie i takich problemów będzie więcej oczywiście w miarę postępu prac.
avatar ama Pro Apr 18. 2012. 4:30 pm
Możliwość wyboru powinna być, bo Polacy nie angielskie gęsi i swój język mają. Ilu z Was używa angielskiego windowsa lub mac os x zamiast polskiego?
Andrzej
avatar Andrzej Wierzchoń Apr 18. 2012. 7:25 pm
Tak tu można rozwinąć dywagacje na temat tego co lepsze... jednak niezaprzeczalnie istnieje grupa osób, która posługuje się w pewnych sytuacjach językiem angielskim sprawniej i szybciej... przykładów jest wiele ... od Photoshopa, CorelDraw, a także inne programy gdzie słowa angielskie są bardziej jednoznaczne, a rodzime wersje dość dziwnie tłumaczone co utrudnia ich zrozumienie ... Wydaje mi się, że tu głównie przyczyną jest wersja językowa, która była pierwszą podczas nauki obsługi. Ta właśnie szybciej się utrwala. Co do Twojego pytania @ama2 to mogę odpowiedzieć tylko za siebie i nie zamierzam nikogo przekonywać do swojej racji: Windows stanowczo po angielsku, ale przy Mac OS bez znaczenia (ostatnio nawet hiszpański - klikam na pamięć :D), choć nie ukrywam, że dawna wojna w Mac OS między "anuluj" i "poniechaj" była nieco irytująca ;).
Jeśli chodzi o samą "możliwość" to absolutnie się zgadzam - powinna być. Co więcej nie tylko samo tłumaczenie ale adaptacja do konkretnych celów, wówczas osoby wąsko specjalizowane szybko wchodzą "w system" bez zbędnego szkolenia - system dostosowuje się również do specyficznej nomenklatury dla danej specjalizacji.
avatar ama Pro Apr 23. 2012. 6:58 pm
Tak wogole to ciekawe kto w Polsce uzywa ActiveCollab i w jakich miastach.
Pozdrawiam z Wroclawia Andrzej email:andrzejwroclaw-et-poczta.onet.pl
avatar ama Pro Apr 23. 2012. 6:59 pm
A Andrzejowi Wierzchoniowi gratuluje znajomosci wielu jezykow. Ja niestety jestem polskojezyczny, chodz sporo rozumiem w paru jezykach. Andrzej
avatar Andrzej Wierzchoń Apr 23. 2012. 9:21 pm
gratuluje ;) sporego rozumienia w paru językach mojemu imiennikowi również.
PS. moje nazwisko zwyczajowo jest nieodmienne,zatem proszę
przyznam, że pytanie zadane z konta "nie PRO" andrzejwoclaw (http://www.activecollab.com/user/81870/profile/) i powtórzone z konta "PRO" ama2 niestety przyciągnęło w sumie jedynie trzech dyskutantów ... wnoszę z tego, ze program jest niezbyt popularny. tym bardziej, że pierwsze pytanie ma rocznicowo prawie 2 lata.
avatar ama Pro Apr 28. 2012. 6:11 am
Tak niestety wyglada na to ze jestesmy egzotyczna wyspa w Polsce korzystajaca z tego programu a swiat idzie naprzod. Wczoraj zamontowalem sobie oprogramowanie Google Drive wraz z paroma dodatkowymi aplikacjami min z wykresem Gantta. Rozwoj tego mikrosystemu Googla jest gigantyczny w ostatnich latach. Active niestety z uwagi na potencjal rozwija sie zdecydowanie wolnej. Ma jednak wazna zalete - mniej "przecieka informacyjnie" niz google.

Try activeCollab for 30 days

Instant access and no credit card required

.manageprojects.com